Kurucumuz Orhan GÜNEY tarafından, 1995 yılında İZO-YAP İzolasyon Boya San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile yapı malzemeleri ve izolasyon sektöründe tedarikçi firma olarak ticari faaliyete başlanmıştır.

2008 Ocak ayı itibari ile SİKA Yapı Kimyasalları Avrupa Yakası Bölge Distribütörlüğü görevimizi AG Yapı İnşaat İzolasyon Tur. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile sürdürmeye devam edeceğiz.Sika Yapı Kimyasalları konusunda ihtisaslaşmak adına yapılan değişikliğin, emin adımlarla ve sağlıklı bir şekilde büyümenin işareti olarak gururla adlandırabiliriz. İZO-YAP İzolasyon ve AG Yapı olarak sizleri "müşteri" değil, çalışma arkadaşları olarak görmekteyiz. Temennimiz, sizlerin nezdinde çözüm ortağı olarak anılmaktır.

AG Yapı, konusunda gerekli teknik bilgi ve deneyim yeterliliğine sahip temsilcileri ile sizlere doğru çözümü doğru ürün ile en ekonomik bir şekilde gerçekleştirme konusunda herzaman için çözüm ortağı anlayışı ile yaklaşmayı ilke edinmiştir. Bu iddiamızı başarabilmemizin yegane sebepleri, sürekli kendini yenileyen, gerekli teknolojik hakimiyete sahip, prezentabl, gerekli yetki yeterliliği ile donatılmış çalışma arkadaşlarımızla ve profesyonel yönetim olgusu yerleşik bir hal almış firma yapımızla gerçekleştiğinin altını çizmek isteriz.

Bunların yanısıra, İstanbul Avrupa Yakasında değişik noktalarda koğuşlandırılmış bayi ağımızla sizlerin bize ve bizlerin size daha hızlı, verimli ve ekonomik bir ulaşılma imkanı yaratılmıştır. Elbette bununla yetinmeyip her geçen zaman diliminde bayi ağımızı genişletmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

AG Yapı olarak; şuanki ikametgahımızda geniş stok kapasitemiz, teknolojik imkanlarımız, istifleme ve sevk araç filomuz ile tedarikçi firma olma sorumluluğunu layıkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyor ve sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz.

Fiyat Listesi                           Online Katalog                            Mail Order Formu                            Banka Hesap Numaraları
İzo-Yap İzolasyon